برنامه یادگیری

گروه آموزشی اندیشه برای شما یک برنامه آموزشی فوق العاده دارد که با اجرای آن و در کمتر از 10 ماه، بدون گذاشتن هیچ گونه وقت اضافه ای، می توانید  زبان انگلیسی خود را حتی از سطح مبتدی به سطح پیشرفته برسانید.

اگر به اوقات مرده خود در طی روز مانند مسیر رفت و برگشت به محل کار، ترافیک، تاکسی، اتوموبیل و یا … نگاه کنید بالغ بر چندین ساعت می شود. شما تنها با استفاده از یک ساعت این زمان مرده می توانید برنامه ما را اجرا و از پیشرفت سریع زبان خود شگفت زده شوید.

تنها کافی است که نرم نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه را روی موبایل خود نصب کنید و برنامه ای که در ادامه به شما می گوییم را انجام دهید. برنامه که ما به شما می دهیم شامل یادگیری لغات زبان (به صورت طبقه بندی از مبتدی تا پیشرفته) به روش لایتنر توسط نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه  و سپس گوش دادن به ریدینگ در موضوعات مختلف می باشد که دقیقا از همان لغاتی که با نرم افزار لایتنر یاد گرفته اید در آنها استفاده شده است. ریدینگ ها نیز به صورت طبقه بندی از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

شما با انجام برنامه پیشنهادی ما:

 • 1- دامنه لغت (Vocabulary) خود را افزایش می دهید: شما چون از نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه استفاده می کنید دیگر اصلا نگرانی بابت فراموش کردن لغات ندارید. در روش تکرار و تمرین موجود در جعبه لایتنر اندیشه، لغات برای همیشه وارد حافظه بلند مدت شما می شود. لغات به صورت طبقه بندی در 6 مجموعه از مبتدی تا پیشرفته می باشد (هر مجموعه شامل 600 لغت و در مجموع 3600 لغت).
 • 2- مهارت شنیداری (listening) خود را تقویت می کنید: در انتهای مطالعه هر مجموعه از لغات، حدود 30 متن برای شما خواهیم داشت که از همان لغات آموخته شده در آنها استفاده شده است. شما با گوش دادن به فایل صوتی این متن ها مهارت شنیداری خود را تقویت می کنید. متن ها به صورت طبقه بندی در 6 مجموعه از مبتدی تا پیشرفته می باشد (هر مجموعه شامل 30 متن و در مجموع 180 متن).
 • 3- مهارت نوشتن (writing) و سخن گفتن (Speaking) خود را تقویت می کنید: شما به دلیل اینکه کلمات زیادی را آموخته اید و سپس متن های مختلف مربوط به این کلمات را گوش کرده اید بنابراین به صورت خودکار مهارتهای نوشتن و سخن گفتن خود را تقویت می کنید.

برنامه ما منطبق بر کتاب معروف 6 جلدی 4000 لغت پرتکرار زبان انگلیسی می باشد.

 

توضیحاتی در خصوص سری کتابهای 6 جلدی 4000 لغت پرتکرار زبان انگلیسی: 

این سری کتایها، یکی از معروفترین سری کتابهای زبان انگلیسی بوده که شامل شش جلد کتاب از مبتدی تا پیشرفته و حاوی 3600 لغت پرتکرار زبان انگلیسی است که بیشترین کاربرد را در محاورات روزانه و همچنین در متون رایج انگلیسی دارند.

 • 1- هر کتاب شامل 30 درس می باشد.
 • 2- در ابتدای هر درس 20 کلمه مهم مربوط به آن درس آورده شده است. بنابراین هر کتاب شامل 600 کلمه مهم می باشد.
 • 3- هر درس شامل یک متن می باشد که در آن از 20 کلمه مهم ابتدای درس استفاده شده است.

بنابراین مجمو عه کتابهای 6 جلدی 4000 لغت در مجموع حاوی 180 متن در موضوعات مختلف از مبتدی تا پیشرفته می باشد.

برای نمونه در شکل زیر صفحاتی از بخش لغات و همچنین متن ریدینگ درس 1 کتاب سوم آورده شده است. همانگونه که در شکل می بینید برای هر لغت معنی انگلیسی و جمله مثال وجود دارد. در نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه تمامی این لغات بصورت فلش کارت در آمده اند که یک نمونه از آن را در شکل پایین می بینید. در فلش کارتهای این مجموعه ها معنی فارسی لغات، فایل صوتی تلفظ انگلیسی لغت ، جمله مثال و فایل صوتی تلفظ جمله‌ی مثال قرار داده شده که بصورت باورنکردنی امکان یادگیری صحیح تلفظ لغات و جملات انگلیسی را برای شما فراهم می کند. تمامی تلفظ ها بصورت انسانی و برگرفته از سی دی صوتی کتاب می باشد. در انتهای مطالعه‌ی این 6 مجموعه، شما نه تنها لغات زیادی را فرا خواهید گرفت بلکه با نحوه‌ی استفاده از این لغات در جمله و همچنین نحوه‌ی صحیح تلفظ کلمات و جملات آشنا خواهید شد.

4000 4000-2

 

 فلش کارتهای نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه به صورت زیر می باشد. شما می توانید با کلیک بر روی علامت play فایل های صوتی را دوباره اجرا کنید. به شما پیشنهاد می کنیم که در هنگام مرور فلش کارتها پس از گوش دادن به فایل صوتی جمله مثال حتما چندین بار آن جمله را برای خود تکرار کنید. این باعث می شود که جملات هم به ذهن شما سپرده شوند و زبان را با جمله بندی آن یاد بگیرید.

01

برنامه یادگیری: 

در ابتدا فایلهای زیر را از صفحه “مرکز دانلود” همین سایت دانلود نمایید.

 • 1- نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه را از صفحه “مرکز دانلود ” همین سایت دانلود و نصب نمایید.
 • 2- فلش کارتهای کتاب 4000 لغت، فایل pdf کتابها و فایل صوتی ریدینگ ها را از صفحه “مرکز دانلود” دانلود  کنید. سپس فلش کارتها را طبق فایل راهنما در نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه وارد نمایید.

 

برنامه ماه اول:

1- مطالعه مجموعه فلش کارتهای کتاب اول 4000 لغت: طبق تنظیمات، نرم افزار هر روز 20 فلش کارت را به شما نشان میدهد. یعنی پس از یک ماه شما 600 فلش کارت را یاد گرفته اید.

برنامه ماه دوم:

 • 1- مطالعه مجموعه فلش کارتهای کتاب دوم 4000 لغت: شما در این ماه شروع به یادگیری لغات کتاب دوم می کنید. طبق تنظیمات، نرم افزار هر روز 20 فلش کارت را به شما نشان میدهد. یعنی پس از یک ماه شما 600 فلش کارت را یاد گرفته اید.
 • 2- ادامه مرور فلش کارتهای کتاب اول: طبق روش لایتنر شما برای فرستادن لغات به حافظه بلند مدت باید مرور آنها را ادامه دهید.
 • 3- گوش دادن به فایل صوتی ریدینگ های کتاب اول: از آنجاییکه شما در ماه اول تمامی لغات کتاب اول را یاد گرفته اید در ماه دوم هر روز به فایل صوتی یکی از درسهای کتاب اول گوش دهید. یعنی بعد از 30 روز شما تمامی متن ها را گوش داده اید.

برنامه ماه های بعدی:

به همین ترتیب شما در ماههای بعدی فلش کارتهای کتاب جدید را شروع می کنید، فلش کارتهای کتابهای قبلی را نیز مرور می کنید و همچنین فایل صوتی کتاب قبلی را نیز گوش می کنید. بنابراین شما با یک برنامه کمتر از 10 ماه و تنها با استفاده از اوقات مرده تحول جدی در زبان انگلیسی خود ایجاد کرده اید.

 

شما می توانید برنامه بالا را طبق پیشرفت خود تنظیم نمایید. مثلا به نرم افزار بگویید که هر روز به جای 20 فلش کارت ، 10 فلش کارت جدید به شما نشان دهد (نحوه تنظیمات نرم افزار در فایل راهنما گفته شده است)  آنگاه مطالعه هر کتاب به جای 1 ماه ، 2 زمان می برد و برنامه شما حدود 15 تا 16 ماه زمان خواهد برد.

 

در صورت سوال می توانید با ما تماس بگیرید. اطلاعات تماس در صفحه “تماس با ما” موجود می باشد.

موفق باشید