دانلود جعبه لایتنر و مجموعه های فلش کارت

کاربران گرامی شما می توانید جهت آشنایی با محیط نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه، نحوه استفاده از آن و همچنین فلش کارتهای آماده موجود در این سایت،  نسخه آزمایشی اندروید را دانلود و نصب نمایید و به صورت رایگان از تمامی مجموعه فلش کارتهای موجود در این سایت استفاده کنید. برای وارد کردن مجموعه فلش کارتهای دلخواه در محیط نرم افزار، فایل راهنما را دانلود و مطابق با آن عمل کنید.

مشاهده برخی ویدئو های نرم افزار اندیشه از سایت آپارات

در صورت رضایت از نرم افزار و تمایل به استفاده دائم از نرم افزار نسخه اندروید و ویندوز، شما می بایست نسخه اصلی را دانلود و نصب کنید. برای اینکار نیاز به خرید شماره سریال می باشد که می توانید آن را از صفحه خرید تهیه نمایید. جهت نصب و وارد کردن مجموعه فلش کارتهای دلخواه فایل راهنما را دانلود و مطابق با آن عمل کنید. همانند نسخه آزمایشی شما می توانید به صورت رایگان از تمامی مجموعه فلش کارتهای موجود در این سایت استفاده نمایید.

نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه-نسخه آزمایشی اندروید

Untitledکاربران گرامی در صورت نصب بودن نرم افزار بازار بر روی گوشی موبایل می توانید با کلیک بر روی لینک زیر بصورت مستقیم نرم افزار اندیشه را نصب کنید در غیر اینصورت ابتدا نسخه آزمایشی را دانلود و سپس نصب نمایید.


 نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه-نسخه اصلی اندروید

asli

مجموعه فلش کارتهای زبان انگلیسی

گروه آموزشی اندیشه جهت استفاده بهتر زبان آموزان از نرم افزار مجموعه های مفیدی از انواع فلش کارت را که شامل فایل صوتی و تصویری نیز می باشند بصورت زیر تهیه کرده است. کاربران گرامی توجه داشته باشید که برای استفاده از مجموعه فلش کارتهای زیر باید در ابتدا نرم افزار اندیشه را بر روی کامپیوتر و یا موبایل خود نصب کرده و سپس فایلهای زیر را که حاوی فلش کارت می باشند دانلود و سپس در نرم افزار بارگذاری نمایید. نحوه بارگذاری این مجموعه فلش کارتها در نرم افزار نسخه کامپیوتر و موبایل در فایل راهنمای نصب آنها (که در کنار فایل نصب وجود دارد) به طور کامل بیان شده است.


1- مجموعه فلش کارتهای کتابهای 6 جلدی 4000 لغت پرتکرار زبان انگلیسی 4000-2

مجموعه کتاب های 4000 لغت ضروری زبان انگلیسی ، یکی از معروفترین سری کتابهای زبان انگلیسی بوده که شامل شش جلد کتاب از مبتدی تا پیشرفته و حاوی 3600 لغت پرتکرار زبان انگلیسی است که بیشترین کاربرد را در محاورات روزانه و همچنین در متون رایج انگلیسی دارند. در فلش کارتهای این مجموعه ها معنی فارسی لغات، فایل صوتی تلفظ انگلیسی لغت ، جمله مثال و فایل صوتی تلفظ جمله‌ی مثال قرار داده شده که بصورت باورنکردنی امکان یادگیری صحیح تلفظ لغات و جملات انگلیسی را برای شما فراهم می کند. در انتهای مطالعه‌ی این 6 مجموعه، شما نه تنها لغات زیادی را فرا خواهید گرفت بلکه با نحوه‌ی استفاده از این لغات در جمله و همچنین نحوه‌ی صحیح تلفظ کلمات و جملات آشنا خواهید شد.

همچنین هر یک از کتابهای 4000 لغت پرتکرار دارای 30 درس می باشد که هر در درس یک reading مربوط به یک موضوع خاص وجود دارد. از این جهت ما علاوه بر فایل pdf کتابها فایل صوتی هر reading را نیز برای دانلود در سایت قرار داده ایم. شما می توانید این فایل ها را از اینجا دانلود کنید:

2- سه مجموعه فلش کارت برای آزمونهای زبان

1100-1

فلش کارتهای موجود در مجموعه های زیر حاوی لغت انگلیسی، فایل صوتی تلفظ لغت، ترجمه فارسی، معنی انگلیسی و کلمات مترادف/متضاد و جمله مثال می باشد. داوطلبان آزمونهای تافل و ایلتس می توانند از این مجموعه استفاده کنند.

3- مجموعه فلش کارتهای کتابهای انگلیسی دبیرستان و پیش دانشگاهی

dabir

این مجموعه شامل فلش‌کارتهای بسیار مفید برای دبیرستانی ها، کنکوری ها و حتی کسانی است که می خواهند لغات پایه‌ای انگلیسی را بیاموزند. در این فلش کارتها چهار امکان فوق‌العاده قرار داده شده است.1) فایل صوتی تلفظ لغات با لهجه آمریکایی در فلش کارت قرار دارد. 2) برای هر کلمه یک یا چند جمله‌ی مثال از خود کتاب درسی به همراه ترجمه‌ی آن قرار داده شده 3) نکات گرامری هر درس در جملات بکار رفته است. 4) شکل مرتبط با لغت در فلش کارت قرار دارد و این باعث تقویت حافظه‌ی تصویری شما می گردد.

4- مجموعه فلش کارتهای پیشرفته انگلیسی این مجموعه برای علاقه مندان به مطالب پیشرفته زبان انگلیسی مانند دانشجویان رشته های مترجمی یا ادبیات انگلیسی مفید می باشد.  این سه مجموعه بصورت مجزا و شامل 12000 Idioms زبان انگلیسی،4000 لغت GRE و همچنین 400 ضرب المثی انگلیسی به همراه معادل فارسی آن می باشد

5- فلش کارتهای گرامر زبان انگلیسی این مجموعه ها شامل دو مجموعه فلش کارت از دو کتاب معروف گرامر زبان انگلیسی می باشد که فلش کارتهای آن به صورت طبقه بندی از مباحث متنوع گرامری است. ضمنا فایل pdf این دو کتاب برای دانلود قرار داده شده است.


6- سایر فلش کارتهای زبان انگلیسی  این مجموعه ها حاوی فلش کارتهای متنوعی شامل جملات کاربردی زبان انگلیسی و معادل فارسی آن، افعال بی قاعده، آموزش فوتیک زبان انگلیسی و آموزش تصویری حیوانات می باشد.


مجموعه فلش کارتهای زبان آلمانی


مجموعه فلش کارتهای زبان فرانسه