درباره نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه

about-us

چرا نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه؟

اطلاعات با سرعت خیره کننده‌ای در حال گسترش می‌باشد. یادگیری اطلاعات مورد نیاز نقش مهمی در پیشرفت علمی، شغلی و یا حتی روابط اجتماعی ما ایفا می‌کند.اما  بسیاری از ساعات مفید خود را به طرق مختلف از دست می‌دهیم. مجموع این اوقات حجم عظیمی از زمان بالغ بر چندین ساعت را در اختیار ما قرار می دهد.

قدم اول در بهره گیری از این زمانها کمک گرفتن از وسیله ای آموزشی است که همه جا در اختیار باشد. تلفن همراه وسیله‌ای است که امروزه همه‌ی افراد از آن بهره می برند. از اینرو ما بر آن شدیم تا از قابلیتهای فوق العاده‌ی این وسیله‌ی مهم جهت معرفی نرم‌افزار جعبه لایتنر اندیشه به شما استفاده نماییم.

نرم‌افزار جعبه لایتنر اندیشه در دو نسخه‌ی قابل نصب همزمان بر روی کامپیوتر (سیستم عامل ویندوز) و تلفن همراه (سیستم عامل اندروید) طراحی گردیده است. نسخه‌ی تلفن همراه قابل حمل بوده و بنابراین همه جا قابل استفاده می باشد بدین ترتیب شما می تواید با استفاده از اوقات مرده انبوهی از مطالب را به خاطر بسپارید.

نرم‌افزار اندیشه برای تمامی افراد در تمامی سنین شامل کودکان، دانش آموزان، کنکوری ها، دانشجویان، معلمین، اساتید، کارمندان وتمامی کسانی که به یادگیری علاقه مند هستند مناسب می‌باشد.

نرم افزار جعبه لایتنر جهت یادگیری تمامی موضوعات شامل زبانهای خارجی، پزشکی، حقوق، تاریخ، ادبیات، رشته های مهندسی و تمامی مطالبی که نیاز به آموختن آن دارید طراحی گردیده است.

در نرم افزار جعبه لایتنر معرفی شده توسط گروه آموزشی اندیشه کار بسیار ساده شده است. در این نرم افزار تمامی مراحل اعم از ساخت فلش‌کارت‌ها، برنامه‌ی زمانبندی مرور آنها و بسیاری امکانات دیگر بصورت نرم‌افزاری، بر روی کامپیوتر و موبایل طراحی شده است. شما حتی می‌توانید عکس، صدا ، فیلم و حتی فرمولهای ریاضی و یا شیمی را به فلش کارتها اضافه کنید.

نرم افزار نسخه‌ی موبایل، مهمترین مشکل جعبه لایتنر مقوایی، که حمل و نقل آن می باشد را برطرف کرده است. موبایل شما همیشه در کنار شماست، بنابراین شما می توانید فلش کارتها را در هر حالتی مانند،

مسیر رفت و برگشت به مدرسه یا محل کار، مسافرت ، گردش، مهمانی های خسته کننده و هر جایی که هستید، مرور کنید.

about-us2

نرم افزار جعبه لایتنر دارای امکانات زیادی است که در صفحه درباره نرم افزار می توانید با آنها آشنا شوید. تنها بخشی از این امکانات عبارتند از:

قابلیت نصب همزمان بر روی کامپیوتر (سیستم عامل ویندوز) و تلفن همراه (سیستم عامل اندروید) هر کدام دو مجوز نصب
قابل حمل و نقل و استفاده در همه جا، با استفاده از نسخه‌ی تلفن همراه و استفاده‌ی حداکثری از اوقات مرده.
امکان ساخت ساده و سریع فلش کارت با کپی و پیست کردن مطالب از دیکشنری یا هر فایل متنی دیگر در کنار تایپ کردن آن.
امکان اضافه کردن فایلهای صوتی، تصویری، عکس و حتی فیلم و فرمولهای ریاضی به فلش‌کارت.
نشان دادن خودکار فلش‌کارتها در موعد مرور آنها توسط نرم افزار
تمرین املای کلمات
امکان کم و یا زیاد کردن تعداد و فاصله بین مرور فلش کارتها متناسب با قدرت یادگیری فرد
عدم محدودیت در تعداد کاربران، تعداد موضوعات مورد مطالعه و تعداد فلش‌کارت
امکان پشتیبان گیری و مشاهده نمودار پیشرفت
قابل استفاده برای یادگیری تمامی موضوعات مانند زبانهای خارجی، پزشکی، حقوق، مهندسی و …
امکان به اشتراک گذاری فلش‌کارت‌ها با دیگران و استفاده از فلش‌کارتهای از پیش ساخته شده
قابلیت فوق العاده در انتقال فلش‌کارتها از کامپیوتر به موبایل و بالعکس
وجود کتاب خود آموز ساده و کاربردی
و بسیاری امکانات دیگر.