کاربرد زبان انگلیسی در صنعت توریست به چه صورت است ؟

کاربرد زبان انگلیسی در صنعت توریست به چه صورت است ؟

کاربرد زبان انگلیسی در صنعت توریست به چه صورت است ؟

زبان انگلیسی چیست؟

زبان انگلیسی، زبان آلمانی غربی است که برای اولین بار در انگلستان در اوایل قرون وسطی صحبت شد و اکنون یک زبان جهانی است. این زبان رسمی تقریبا 60 کشور مستقل است و بیشتر در کشورهای مستقل از جمله انگلیس، ایالات متحده، کانادا، استرالیا، ایرلند، نیوزیلند و تعدادی از کشورهای کارائیب به این زبان صحبت می شود. این زبان پس از ماندارین و اسپانیایی، سومین زبان رایج مادری در جهان است. این زبان به طور گسترده به عنوان زبان دوم یاد می شود و زبان رسمی اتحادیه اروپا و سازمان ملل متحد و همچنین بسیاری از سازمان ها یا گروه های جهانی است. انگلیسی مدرن همیشه در طول تاریخ واژه های بسیار زیادی را از زبان های دیگر جذب کرده است، به همین دلیل ، شامل بسیاری از واژگان، با املا پیچیده و نامنظم، به طور خاص حروف صدادار زیادی است. در انگلیسی مدرن نه تنها کلمات جذب شده از زبان های دیگر اروپایی هستند، بلکه از سراسر جهان است. دیکشنری انگلیسی آکسفورد بیش از 250،000 کلمه­ی غیر مشابه را فهرست می کند، که شامل بسیاری از دوره های فنی، علمی و عامیانه نیست. چرا نوجوانان صنعت گردشگری قادر به برقراری ارتباط به زبان انگلیسی نیستند، برقراری ارتباطات چیست؟ برقراری ارتباط، دادن یا دریافت اطلاعات، پیام یا داده از یا به شخص دیگری است. ارتباط همان کاری است که ما در زندگی روزمره انجام می دهیم. به این ترتیب، چرا برقراری ارتباط با ما، برای دیگران بسیار مهم است. این ارتباط همچنین می تواند دو نوع ارتباط جداگانه برای مثال ارتباطات کلامی و ارتباطات غیر کلامی باشد. ارتباط خوب در صنعت گردشگری بسیار مهم است زیرا این امر از تصور غلط و خطا و یا اشتباه جلوگیری می کند.

برای آموزش بهتر میتوانید از جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  استفاده کنید . ابزار  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  در همه مکان ها و زمان ها قابل استفاده است و می توانید از مزایای  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  بهرمند شوید.

اگر شما ارتباط برقرار کننده ی خوب یا سالمی باشید. شما باید با صراحت با مشتری، مهمان و گردشگر صحبت کنید. پس از این، شما باید با دقت گوش کنید تا متوجه شوید مشتری، مهمان و گردشگری چه چیزی به شما می گوید. سپس، اطلاعات، پیام و داده را چک و تایید کنید که درست است یا خیر.

علت این که چرا نوجوانان در صنعت گردشگری قادر به برقراری ارتباط به خوبی به زبان انگلیسی نیستند. این است که نوجوانانی که در صنعت گردشگری مشغول به کار هستند، مهمانانی از کشورهای دیگر یا خارج از کشور دارند؛ مثلا ویتنام، برونئی، فیلیپین، تایلند و همچنین کشورهای دیگر. بیشتر نوجوانان از کشورهایی که ذکر شد نمی توانند و یا نمی دانند چگونه با مشتری و مهمان صحبت و ارتباط برقرار کنند. به این دلیل که هر مهمانی از کشورهای مختلف از زبان انگلیسی برای برقراری ارتباط استفاده می کند یا از انواع مختلف سوالات از اشخاص مختلف سوال می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *