چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

چرا زبان انگلیسی را یاد بگیریم؟

انگلیسی فقط به افرادی که زبان مادری انها است، تعلق ندارد،  زبان انگلیسی  متعلق به همه است. انگلیسی در حال حاضر توسط یک چهارم جمعیت جهان صحبت می شود ، انگلیسی به شما راه های زیادی برای پیشرفت شما می دهد: فرصت های کار یا تحصیل در خارج از کشور؛ قدرت کسب درآمد بیشتر در خانه و آزادی سفر و دوستی در سراسر جهان از جمله مزایای یادگیری زبان است.
اجازه دهید نگاهی دقیق تر به آنچه انگلیسی می تواند برای شما انجام دهد بیاندازیم.

انگلیسی برای کار

در هر کجا که در جهان هستی، مزایای مالی یادگیری زبان انگلیسی می تواند قابل توجه باشد. مثلا در هند، سخنرانان مسلط به زبان انگلیسی 34 درصد بیشتر از همتایان خود درآمد دارند!
کارفرمایان بیشتری در جستجوی مهارت های انگلیسی هستند. طبق یک نظرسنجی که توسط واحد اطلاعاتی اکونومیست انجام شده است، تقریبا 70٪ از مدیران بین المللی می گویند که برای رسیدن به اهداف خود، برای کارکنان خود نیاز به استاد انگلیسی دارند.
زبان تجارت و دیپلماسی کسب و کارهای چند ملیتی برای ارتباط برقرار کردن از انگلیسی استفاده می کنند، همچنین سازمان های بین المللی نظیر ناتو، سازمان ملل و بانک جهانی از زبان استفاده می کنند.

 

انگلیسی برای مطالعه

اگر می خواهید در یکی از معتبرترین دانشگاه ها تحصیل کنید، باید انگلیسی صحبت کنید. همه ده دانشگاه برتر جهان در بریتانیا یا ایالات متحده مستقر هستند و به زبان انگلیسی کار می کنند.
دسترسی به تحقیقات و جدیدترین منابع مفید در جهان با مسلط شدن به انگلیسی آسان تر است. انگلیسی به شدت به عنوان مدرک تحصیلی مدرن در زمینه انتشار و ارتباطات دانشگاهی است.
قدرت اینترنت را مهار کنید. تقریبا نیمی از تمام وب سایت های حال حاضر جهان به زبان انگلیسی هستند.

انگلیسی برای سفر شخصی شما

هوشمند باشید آیا می دانستید که یادگیری یک زبان خارجی می تواند قدرت مغز شما را تقویت کند؟ مطالعات نشان داده است که افرادی که دو یا چند زبان صحبت می کنند بیشتر درک می کنند و خاطرات قوی تر دارند!
برخی از بهترین موسیقی ها، فیلم ها و برنامه های تلویزیونی در جهان به زبان انگلیسی هستند. این یک احساس شگفت انگیز است که شما برای اولین بارفیلم مورد علاقه خود را بدون دوبله و یا زیرنویس تماشا کنید.
سفر، ذهن را باز می کند. مسافران خلاق تر هستند و از اعتماد و اطمینان بیشتری نسبت به افرادی که در خانه می مانند بهره می برند. شما می توانید با سفر به نقاط جذاب و دیدنی دنیا از سفر کردن لذت ببرید.
با زبان انگلیسی،به هر کجا که سفر می کنید، همیشه کسی را پیدا خواهید کرد که با او صحبت کنید.

برای آموزش بهتر میتوانید از جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  استفاده کنید . ابزار  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  در همه مکان ها و زمان ها می توان آن را استفاده کردو از مزایای  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  بهرمند شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *