نصب همزمان بر کامپیوتر و تلفن همراه

نرم افزار اندیشه قابلیت نصب بر روی تمامی نسخه های ویندوز و تمامی نسخه های اندروید را دارد.
در نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه تمامی مراحل اعم از ساخت فلش‌کارت‌ها، برنامه‌ی زمانبندی مرور آنها و بسیاری امکانات دیگر بصورت نرم‌افزاری، بر روی کامپیوتر و موبایل طراحی شده است.

شما حتی می‌توانید عکس، صدا ، فیلم و حتی فرمولهای ریاضی و یا شیمی را به فلش کارتها اضافه کنید.

نرم افزار نسخه‌ی موبایل، مهمترین مشکل جعبه لایتنر مقوایی، که حمل و نقل آن می باشد را برطرف کرده است.

موبایل شما همیشه در کنار شماست
بنابراین شما می توانید فلش کارتها را در هر حالتی مانند، مسیر رفت و برگشت به مدرسه یا محل کار، مسافرت ، گردش، مهمانی های خسته کننده و هر جایی که هستید، مرور کنید.

نرم‌افزار لایتنر اندیشه نسخه تلفن همراه:
قویترین نرم‌افزار سازگار با سیستم عامل اندروید موجود در بازار ایران می‌باشد. این نرم‌افزار در کنار اینکه دارای کلیه مزایای نسخه کامپیوتری است دارای مزیتهای دیگری نیز می‌باشد.

برخی از آنها عبارتند از:

قابل استفاده در همه جا:
نرم‌افزار بر روی موبایل شما بوده و بنابراین در همه جا (اتوبوس، تاکسی، صف، پارک، مهمانی، مسافرت،… ) همراه شما خواهد بود و از نظر فیزیکی نیز هیچگونه فضای اضافی اشغال نخواهد کرد.

حداکثر استفاده از اوقات مرده:
با این نرم‌افزار شما می‌توانید از ساعات روزانه خود که متاسفانه در مسیرها و در محل‌های مختلف هدر می‌رود نهایت استفاده را بنمایید.

یادگیری لذت بخش:
جعبه لایتنر موبایل همانند یک بازی شاداب است که هر چه بیشتر از آن استفاده می‌کنید اشتیاق شما جهت یادگیری بیشتر خواهد شد. بدین ترتیب طی یک بازی جذاب در اوقات مرده، تمامی مطالب مورد علاقه ی خود را فرا خواهید گرفت.

قابلیت فوق العاده در انتقال مجموعه‌ها از کامپیوتر به تلفن همراه و بالعکس:
نرم‌افزار اندیشه قابلیت بسیار قوی و سریع در تبادل فلش‌کارتهای ساخته شده در کامپیوتر و موبایل را در اختیار شما قرار می‌دهد. این نرم افزار دارای سیستم هوشمند یافتن فلش‌کارتهای تکراری پس از تبادل فلش‌کارت می‌باشد.

امکان ادامه مطالعه از کامپیوتر به موبایل و یا بالعکس با حفظ برنامه زمانی کارتها:
پس از تبادل فلش‌کارتها بین کامپیوتر و موبایل شما می‌توانید مطالعه آنها را با طبق برنامه زمانبندی ادامه دهید.

محیطی بسیار ساده متناسب با صفحه موبایل:
هرچند صفحه تلفن همراه نسبت به صفحه مانیتور کامپیوتر کوچکتر می‌باشد اما نسخه نرم‌افزار موبایل به گونه ای طراحی گشته که تمامی امکانات نسخه کامپیوتری در آن لحاظ شده و به راحتی قابل دسترسی می‌باشد. ولی باید اذعان کرد که ساخت فلش‌کارت در نسخه تلفن همراه به دلیل امکانات تایپی آن مشکل است. جهت حل آن شما می‌توانید فلش‌کارتها را در کامپیوتر ساخته و به راحتی آن را به موبایل انتقال دهید. علاوه بر نرم‌افزار اندیشه نرم‌افزارهای مشابه دیگری نیز در بازار وجود دارد لیکن نرم‌افزار اندیشه از بسیاری جهات قابلیت های فوق العاده ای را برای کاربر ایجاد می‌کند.

برخی از آنها عبارتند از:

قابلیت نصب همزمان بر روی کامپیوتر و همچنین بر روی سیستم عامل اندروید در تلفن همراه:
علاوه بر نرم‌افزار اندیشه نرم‌افزارهای دیگری نیز در بازار موجود می‌باشد که جهت استفاده در موبایل طراحی شده‌اند اما اکثر آنها تنها با سیستمهای قدیمی جاوا سازگار می‌باشند در حالی که در حدود 80 درصد موبایلهای جدید مانند سونی، سونی اریکسون، سامسونگ، اچ تی سی و … با سیستم عامل اندروید فعالیت می‌کنند. نرم‌افزار اندیشه نسخه تلفن همراه قویترین نرم‌افزار موجود در بازار ایران است که قابلیت نصب همزمان بر روی کامپیوتر و تلفن همراه (سیستم عامل اندروید) را دارا می‌باشد.

قابلیت فوق العاده در انتقال مجموعه‌ها از کامپیوتر به موبایل و بالعکس:
نرم‌افزارهای موجود در بازار قابلیت ضعیفی جهت تبادل اطلاعات مابین کامپیوتر و موبایل را دارا می‌باشند به گونه ای که اضافه کردن تعدادی فلش‌کارت به مجموعه قبلی در موبایل امکان پذیر نبوده و تنها آنها را به عنوان یک مجموعه جدید شناسایی می‌کند. نرم‌افزار اندیشه قابلیت فوق العاده‌ای جهت یکی کردن و یا جداسازی گروه فلش‌کارتها، حتی در نسخه تلفن همراه، را دارا می‌باشد.