مکالمه خودتان را بدون هزینه بهتر کنید .

مکالمه خودتان را بدون هزینه بهتر کنید .

مکالمه خودتان را بدون هزینه بهتر کنید .

بهبود مکالمه

بهبود مکالمه

1- به صدای تاکید روی کلمات دقت کنید.

انگلیسی از صدای تاکید بر روی کلمه ها و جملات استفاده می کند. این به این معناست که شما نیاز به تاکید . و تلفط با قدرت روی یک کلمه ی مشخص و صدا برای معنی دادن به کلمه ها و جملات تمرکز کنید.

توجه كنيد زمانی که افراد محلی بر روی کلمه ای تاکید می کنند .در صورتی که سعی کنید آن را مثل خودشان تکرار کنید. این به شما کمک نخواهد کرد تا خوب صحبت کنید.حتی ممکن است شما را گمراه کند در مواقعی تاکید روی کلمات اشتباه موجب تعقیر معنی ان می شود.

کلمه ی adDRESS برای مثال همان کلمه ی ADdress نیست. ADdress به معنی نشانی فیزیکی است که کسی زندگی می کند و adDRESS با تاکید بر آخر جمله به معنی سخت و محکم صحبت کردن با گروهی از مردم است.

یاد بگیرید تا تفاوتش را احساس کنید

2- آهنگ های انگلیسی را بخوانید.

آواز همراه آهنگ های مورد علاقه ی انگلیسی شما به شما کمک می کند کهزبان را روان تر صحبت کنید.
هنگامی که شما می توانید با Taylor Swift و Jason Mraz آواز بخوانید، می توانید مهارت های خود را با چیزی کمی سخت تر کنید: رپ!
رپ یک راه عالی برای تمرین انگلیسی است زیرا اغلب کلمات مانند جملات منظم سخن می گویند. با این حال، رپ استفاده از ریتم قوی تر و سرعت بیشتر است. برخی از کلمات ممکن است حساس نباشند، اما اگر بتوانید با رپ کار کنید، شما در راه رسیدن به روان شناسی هستید.

برای آموزش بهتر میتوانید از جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  استفاده کنید . ابزار  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  در همه مکان ها و زمان ها می توان آن را استفاده کردو از مزایای  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  بهرمند شد.

3- یادگیری اشکال کلمه با کلمات جدید.

بعضی از تمرینات قبل از اینکه شما حتی دهان خود را باز کنید. با یادگیری اشکال مختلف هر کلمه ای که یاد می گیرید، صحبت کردن ساده تر می شود. شما باید این کار را زمانی انجام دهید که واژگان جدید را یاد بگیرید. به عنوان مثال، اگر شما فقط کلمه write را آموختید، باید فرم هایی دیگر مانند wrote و written را نیز یاد بگیرید.
دانستن راه درست برای استفاده از یک کلمه در هر نوع جمله بسیار مهم است. این دانش به شما در صحبت کردن کمک می کند. شما نباید متوقف شوید و درباره کلمات مختلف فکر کنید تا دقیقا زمانی که شما نیاز دارید در هنگام صحبت کردن از آن کلمه استفاده کنید.

4- یادگیری عبارات، نه کلمات.

ایده حتی بهتر است که عبارات کلمه، نه فقط کلمات را یاد بگیریم.
شما ممکن است با استفاده از دستور زبان و واژگان صحیح، اما هنوز آن را چگونه یک سخنران بومی می گویند نیست.
به عنوان مثال، می توانید بگویید “چطور امروز احساس می کنید؟” اما یک سخنران بومی می تواند بگوید “چگونه شما انجام می دهید؟” یا “چه چیزی”؟ عبارات و عبارات می تواند مفید باشد برای صدای طبیعی تر زمانی که شما صحبت می کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *