مزایای یادگیری زبان انگلیسی

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

 

مزایای یادگیری زبان

مزایای یادگیری زبان

زبان انگلیسی یکی از رایج ترین زبان ها است و اغلب به عنوان تاثیر گذار ترین زبان دنیا شناخته می شود. این که  شما می خواهید زبان انگلیسی را برای تحصیلات خود، حرفه و یا افق های شخصی تان بیاموزید، شما می توانید مزایای بسیاری را با دانش انگلیسی  در یک مدرسه واجد شرایط بدست آورید.

بهبود توانایی ها با زبان انگلیسی

یادگیری زبان دوم یکی از بهترین راههای برای حفظ مغز شما است و هوش شما با یادگیری آن به چالش کشیده می شود. مطالعات نشان داده  که مغز تغییرات در فعالیت الکتریکی و حتی ساختار و اندازه را در هنگام یادگیری زبان دوم هر نوع کار یا مهارت دیگر رخ می دهد، تغییر می دهد. یادگیری زبان دوم ، مزایای شناختی مهمی را در هر سنی ارائه می دهد، که باعث می شود فعال شدن ذهن و  خطر ابتلا به بیماری های روانی در زندگی را کاهش می دهد.

مهارت های ارتباطی بهبود یافته

وقتی زبان انگلیسی را به عنوان زبان دوم یاد می گیرید، در حال یادگیری روش های جدید برای فکر کردن و بیان کردن  از طریق کلمات نوشته شده و سخنرانی می باشید. یادگیری زبان های چندگانه  به شما کمک می کند که در هر زبانی واضح تر و آسان تر ارتباط برقرار کنید.  زیرا شما در مورد نحوه کارکرد زبان و نحوه استفاده از آن برای تبلیغ ایده ها و رسیدن به دیگران در موقعیت های مختلف اجتماعی و کارآیی بیشتر می آموزید.

بهبود فرصت های اجتماعی و کاری

کلاس های ESL می توانند در فرصت های جدیدی در زندگی را باز کنند، چه بخواهید در مدرسه حضور یابید یا در یک منطقه انگلیسی زبان در جهان کار کنید. دانستن زبان انگلیسی می تواند به  پیشرفت شما در  زمینه های مختلف کمک کند، به خصوص آنهایی که زبان انگلیسی به عنوان یک شکل معمول ارتباطات مانند علم، تجارت و مهندسی است.
آیا شما آماده یادگیری زبان انگلیسی در بوستون هستید؟ در ASC انگلیسی، سایت زبان ما و مجموعه نرم افزارها و فلش کارت های ما می تواند به شما در آمادگی برای امتحان TOEFL و یا افزایش مهارت های انگلیسی خود را در هنگام ثبت نام در هر یک از دوره های ESL ما کمک کند. مربیان ما توجه خاصی به شما ارائه می کنند تا به شما در طول کلاس کمک فراوانی داده و به درک زبان انگلیسی نیاز داشته باشید تا در آینده به طور موثر ارتباط برقرار کنید.

 

برای آموزش بهتر میتوانید از جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  استفاده کنید . ابزار  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  در همه مکان ها و زمان ها قابل استفاده است و می توانید از مزایای  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  بهرمند شوید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *