مزایای انگلیسی هنگام سفر

مزایای انگلیسی هنگام سفر

مزایای انگلیسی هنگام سفر

دلایل زیادی برای یادگیری زبان انگلیسی وجود دارد و مزایای استفاده از زبان انگلیسی هنگام مسافرت، بسیار متنوع و ارزشمند است. در بسیاری از نقاط جهان، زبان انگلیسی “زبان بین المللی” است – گرچه ممکن است زبان بومی یا رایج  آن کشور نباشد ، زبان انگلیسی بیشتر زبانی است که اکثر مسافران از طریق آن اطلاعاتشان را به اشتراک می گذارند و مردم محلی از آن هنگام ارتباط با بازدیدکنندگان و گردشگران از آن استفاده می کنند.

در اینجا شش مورد از بزرگترین مزایای صحبت کردن به زبان انگلیسی را در هنگام سفر مرور می کنیم:

1: آسان نمودن رزرو بلیط

همانطور که بسیاری از مسافران شهادت می دهند، موجب سرعت و سهولت در رزرو بلیط و دیگر رزرو هایی می شود که برای موفقیت در ماجراجویی ها بسیار مهم است. نیاز به صرف وقت، تلاش و احتمالا پول در ترجمه ها و توضیحات می تواند تنش زا باشد و به سادگی موثر نباشد.

2: آنچه را که می خواهید بیان کنید

هنگامی که شما به صورت حرفه ای به زبان انگلیسی صحبت می کنید، درخواست چیزی که می خواهید و توضیح ترجیحاتتان بسیار ساده است. با تسلط بر صحبت کردن به زبان انگلیسی، بسیار آسان تر می توانید درخواست هایتان را بازگو کنید به عنوان مثال؛ در مورد پخته غذا به شیوه مطلوب شما، انگلیسی در سفرتهویه مطبوع هوای اتاق و یا توصیه ای برای دیدنی ها و ماجراهای که به منافع شما نزدیک تر است.

 

برای آموزش بهتر میتوانید از جعبه لایتنر و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  استفاده کنید . ابزار  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  در همه مکان ها و زمان ها قابل استفاده است و می توانید از مزایای  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  بهرمند شوید.

 

3: ملاقات با مردم محلی

دیدار با مردم محلی و خوردن غذای آنها و شناختن اصول و شیوه زندگی آنها، یک فرصت کاملا ارزشمند و منحصر به فرد در مسافرت است. حتی اگر شما در کشوری هستید که زبان انگلیسی غالب نیست، این احتمال وجو دارد که انگلیسی به عنوان مبنایی برای ارتباط بین سخنرانان زبان های بومی مختلف مورد استفاده قرار گیرد.

هنگامی که شما سفر می کنید و می توانید انگلیسی را به خوبی صحبت کنید، این احتمال وجود دارد که در هنگام تعامل با مردم محلی به راحتی و اعتماد بیشتری دست یابید و به طور همزمان بینش های شگفت انگیزی در زندگی خود کسب کنید.

4: تعامل با مسافران دیگر

مهم نیست که مسافران با خانه تماس می گیرند، زبان انگلیسی، زبان بین المللی  مخصوصا برای ارتباط بین مسافرین، است. اگر چه شما ممکن است هزاران کیلومتر از خانه فاصله داشته باشید در ابتدا در ارتباط با افرادی که نزدیک یا به نحوی مشابه با شما زندگی می کنند ، مزایای کمی را درک می کنید، اما اغلب با استفاده از زبانی که به آن اعتماد دارید، بسیار راحت می توانید به افرادی که تجاربتان را با آنها در میان می گذارید، نزدیک شوید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

5: عبارات دلپذیر و مهم

حتی یک سطح بسیار ابتدایی از انگلیسی می تواند در بیان عبارات مهم، لذت بخش و کلیدی که در هنگام سفر مکررا استفاده می شود، به شما کمک کند. بدون شک می توان گفت که توانایی استفاده از این عبارات به طور مناسب و با اطمینان می تواند اوقات و تجربیات لذت بخش تری را در مکان های مختلف برای شما فراهم کند.

6: استقلال

صحبت کردن به زبان انگلیسی هنگام سفر شما را قادر می سازد تا از استقلال بیشتری که نسبت به دیگران دارید، لذت ببرید. به جای اینکه به راهنمایی تور که به زبان مادری تان صحبت میکند، تکیه کنید و به تورهای سازمان یافته محدود شوید، صحبت کردن به زبان انگلیسی ، به شما این امکان را می دهد تا به میزان قابل ملاحظه ای آزادی بیشتری داشته باشید و فرصتی برای کشفیات مستقل و خلاقانه تر داشته باشید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *