مراحل یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از جعبه لایتنر

مراحل یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از جعبه لایتنر

مراحل یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از جعبه لایتنر

ما انسانها ، در درک دنیا و معنی بخشیدن به آنچه در اطرافمان می گذرد بسیار قوی هستیم . مثلا در یادگیری زبان انگلیسی از اطلاعات و داده های اطراف خود الگوهایی را خلق می کنیم که اساساً وجود خارجی ندارند . جعبه لایتنر اندیشه کیش در این مطلب می خواهد درباره ویژگی های تصمیم گیری صحیح  و کاربرد آن در یادگیری زبان انگلیسی به شما نکاتی را ارائه دهد:

گاهی اوقات باید یک قدم به عقب برداریم . دنیا را با دقت بیشتر و از دیدگاهی وسیع تر بنگریم و ببینیم آیا الگوهایی که در دنیای اطرافمان می بینیم ، به راستی واقعیت دارند ؟

? متفاوت بودن همیشه مزیت نیست…

امتحان کردن گزینه های متفاوت سخت تر از آن چیزی است که فکر می کنید . مدت زمان زیادی می گذرد تا انتخاب های مناسب جایگزین را جستجو کنید . ما به دنبال تنوع هستیم . بعضی از تصمیم های ما هم صرفاً به دلیل تمایل به تنوع است . اما به یاد داشته باشیم که این نوع تصمیم گیری ها الزاماً به بهترین نتایج منتهی نمی شوند!

? عصاره دانسته هایتان را استخراج کرده و براساس آن عمل کنید…

هر وقت با یک تصمیم پیچیده و گیج کننده مواجه می شوید ، با خود بیاندیشید و ببینید که آیا می توان یک اصل ساده را انتخاب کرده و برای حل مسئله آن را دنبال کنید .

? تصمیم های شما تصاویر منفرد نیستند بلکه همچون یک فیلم هستند…

ما معمولاً هنگام مواجهه با تصمیم ها ، آنها را به صورت منفرد ( مانند یک عکس تنها ) و نه به صورت تصمیمی از مجموعه تصمیم ها ( مانند مجموعه ای از تصاویر متوالی یا یک فیلم ) مورد توجه قرار می دهیم . ما به یک تصمیم منفرد نگاه می کنیم . در حالی که در دنیای واقعی ، هر تصمیم حلقه ای از یک زنجیر بلند تصمیم گیری است .

برای آموزش بهتر میتوانید از جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  استفاده کنید. از ابزار  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید در همه مکان ها و زمان ها می توان استفاده کرد و از مزایای خوب  جعبه لایتنر  و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  بهرمند شد.

? تصمیمات در خلا گرفته نمی شود…

تصمیم ها و اقدامات ما ، دنیای اطراف ما را تغییر می دهند . باید به این نکته توجه داشته باشیم که تغییرات محیط اطرافمان به چه شکلی است و این تغییرات چگونه نتیجه تصمیم گیری ما را تحت تاثیر قرار می دهند .هیچ تصمیمی در خلاء گرفته نمی شود و همیشه نتایج تصمیم ، در اثر عوارض تصمیم تغییر می کند.

? در تصمیم گیری ببینید جای چه اطلاعاتی خالی است…

معمولاً زمانی که مشکلی پیش روی مان قرار می گیرد ، همه ” داده ها ” را کامل و آشکار فرض می کنیم . سعی می کنیم اطلاعاتی که در دسترس مان قرار دارد را گردآوری کرده ، آنها را تحلیل کرده و به آنها معنی بخشیم . اما برای اینکه تصمیم گیری ما بهتر شود ، باید از خود بپرسیم : ” چه اطلاعاتی کم دارم ؟ اگر آن اطلاعاتی که الان ندارم به من داده شود ، چه تاثیری بر روی تصمیم من خواهد داشت ؟ کدام داده می تواند نوع نگاه من به مسئله را تغییر دهد ؟ چگونه می توانم به آن اطلاعات دسترسی پیدا کنم ؟ !

 تصمیم گیری در انتخاب بهترین روش یادگیری زبان انگلیسی

? واقعیت ها، واقعیت محض نیستند…

به کیفیت اطلاعاتی که در دسترس تان است توجه کنید . اگر در فرآیند تصمیم گیری از اطلاعات غیرمفید و نادرست استفاده شود ، مسلماً نتیجه تصمیم گیری مطلوب نخواهد بود . اگر اطلاعات خوب و درست در دسترس نداشته باشید ، نمی توانید تصمیم های خوب و درستی بگیرید. اما ما معمولاً در مورد صحت و دقت اطلاعات در دسترس مان ، فرض های خوش بینانه ای داریم که پایه و اساس محکمی ندارند . افراد گاه بر اطلاعات به دست آمده از اینترنت و سایر رسانه ها تکیه می کنند ، در حالیکه بسیاری از این اطلاعات بی پشتوانه هستند.

دست یافتن به اطلاعات کامل و جامع و تشویق همراهان باعث شد تا من بتوانم برای اوقات فراغت انتخابی درست داشته باشم. تصمیمی که علاوه بر پیشرفت من در علم و دانش باعث تغییر در جایگاه اجتماعی من نیز شود. یادگیری زبان انگلیسی بوسیله نرم افزار جعبه لایتنر شیوه ای متفاوت بود که با استفاده از آن اموزش زیان انگلیسی آسانتر و سریعتر انجام می گیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *