زبان آموزان خوب چه کاری انجام می دهند؟

زبان آموزان خوب چه کاری انجام می دهند؟

زبان آموزان خوب چه کاری انجام می دهند؟

زبان آموزان انگلیسی

زبان آموزان انگلیسی

 

چنین چیزی وجود ندارد که به خوبی در زبان ها به وجود آمده باشد.با این حال، افرادی هستند که زبان ها را به خوبی آموزش می بینند. اما این چیزی نیست که به آنها مربوط باشد به طور طبیعی در آن بهترین هستند. این مربوط به نگرش آنها و نحوه برخورد آنها با یادگیری آنهاست.

 با استفاده از جعبه لایتنر و  نرم ‌افزار جعبه لایتنر اندروید در این سایت می توانید، سریعتر زبان خودتان را تقویت کنید.

  1. معلمان زبان خوب از ریسک هراسی ندارند

دوست هلندی من ،زبان انگلیسی ، اسپانیایی، آلمانی، فرانسوی و البته هلندی صحبت می کند. من یک بار از او خواسته بودم آنچه  که او فکر می کرد در یادگیری زبان مهم است به من بگوید :او فورا پاسخ داد: شجاعت.

زبان آموزان زبان خوب می خواهند با ترس از اشتباه مواجه شوند.آنها آزمایش و خطر می کنند. به عنوان مثال، آنها روش های مختلف یادگیری لغات را امتحان می کنند تا راه هایی را پیدا کنند که برای آنها بهترین باشد. آنها از اشتباه نمی ترسند زیرا می دانند که با هر اشتباهی، پیروزی کوچکی در جهت بهبود زبانشان به دست می آورند.

  1. دانش آموزان زبان خوب یک سبک از یادگیری که آنها را می سازد را پیدا می کنند.

ممکن است در مورد سبکهای یادگیری شنیده یا خواندید. ایده این است که هر کس سبک خاص خود را دارد که برای همه مناسب است. شما می خواهید چگونگی یادگیری بهتر و سبک های یادگیری ترجیحی خود را به یادگیران زبان خود منتقل کنید .

وقتی چیز جدیدی یاد می گیرید، آیا دوست دارید در مورد آن صحبت کنید یا در مورد آن فکر کنید؟ آیا ترجیح می دهید اطلاعات جدید را در تصاویر یا کلمات دریافت کنید؟ آیا  یادگیری حقایق یا یادگیری مفاهیم آسان تر است؟ اینها فقط چند سوال هستند که به شما کمک می کنند تا بهترین نحوه یادگیری را بیابید. برای اطلاعات بیشتر به کنید.

  1. دانش آموزان زبان خوب فعالانه در فرآیند یادگیری خود مشارکت دارند.

زبان آموزان زبان انگلیسی خوب، مسئولیت یادگیری خود را بر عهده می گیرند. علاوه بر کلاس های زبان به طور منظم، آنها فرصت هایی برای استفاده از زبان ایجاد می کنند. آنها می دانند که عملی بسیار مهم است. و آنها در صورت لزوم مایل به ریسک احمقانه  هستند.

زبان آموزان زبان خوب، مستقل هستند. آنها انتظار ندارند فقط با نشستن در کلاس درس یاد بگیرند، و به معلم خود برای یادگیری زبان خود تکیه نمی کنند. آنها سازمان یافته و فعال هستند. آنها برای دنبال کردن راه های خلاقانه در داخل و خارج از کلاس، برای آزمایش آنچه آموخته اند، می روند .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *