خرید جعبه لایتنر یا ساخت جعبه لایتنر، کدام یک بهتر است؟

خرید جعبه لایتنر یا ساخت جعبه لایتنر، کدام یک بهتر است؟

خرید جعبه لایتنر یا ساخت جعبه لایتنر، کدام یک بهتر است؟

خرید نرم افزار جعبه لایتنر یا ساخت جعبه لایتنر مقوایی، کدام یک بهتر است؟

همانطور که در مطالب قبلی گفته شد ، یکی از بهترین راه های یادگیری زبان انگلیسی استفاده از جعبه لایتنر است ، بنابراین در این مطلب قصد داریم به این نکته اشاره کنیم و  بگوییم برای استفاده بهتر از جعبه لایتنر ، بهترین راه خرید نرم افزار است و یا ساخت یک جعبه لایتنر ؟

در مطلب چگونه جعبه لایتنر درست کنیم که تا سالها از آن استفاده کنیم، نحوه ساخت جعبه لایتنری را بیان کردیم به شکلی که بتوانید سال های سال از آن استفاده کنید.  شما میتوانستید به ساده ترین شکل ممکن یک جعبه لایتنر داشته باشید ، همانطور که گفته شد جعبه لایتنر از ۵ خانه تشکیل شده است که می توانید این جعبه را با چوب، مقوای جعبه ی شیرینی، شیشه یا هر چیز دیگر بسازید . یقینا” تا اینجای مطلب به این نظر پی برده اید که ساخت یک جعبه لایتنر با این موارد گفته شده کار سخت و دور از فکری نیست!

یکی از مشکلاتی که ممکن است بعد از ساخت جهبه لایتنر با آن روبرو شوید خراب شدن فلش کارت هایی است که تهیه کرده بودید و یا ممکن است یکی از فلش کارت های شما بنا به هر دلیلی گم شود.

نکته دیگر این است که شما به راحتی نمتوانید فلش کارت هایتان را حمل کنید ودر هر  مکانی از آن استفاده کنید  پس شما نیاز به یک هماهنگی و انسجام بین فلش کارت هایتان دارید که بتوانید در هر مکان و هر زمان به فراگیری هر آنچه میخواهید بپردازید

سوالی که ما از شما داریم این است:
ساخت جعبه لایتنر دستی، برای یادگیری سریع و جامع زبان انگلیسی کافی است ؟

آیا شما فردی هستید که تنها به یادگیری لغات زبان انگلیسی می پردازد و یا دوست دارید یکی از افرادی باشید که تمام موارد مهم برای یادگیری زبان انگلیسی را می داند؟

بعد از بررسی های که انجام شد و با توجه به مشکلاتی که با ساخت جعبه لایتنر ممکن است پیش بیاید ، ما به شما  خرید نرم افزار جعبه لایتنر را پیشنهاد می دهیم . دلیل آن هم این است:

فلش کارت های شما هیچ وفت خراب و یا گم نمی شود ، همیشه و همه جا یک معلم آنلاین دارید که بدون محدودیت زمانی در اختیار شما می باشد، تمام این ویژگی ها را نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش دارد . در ادامه به مهم ترین خصوصیات این نرم افزار می پردازیم .

چرا نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه؟
اطلاعات با سرعت خیره کننده‌ای در حال گسترش می‌باشد. یادگیری اطلاعات مورد نیاز نقش مهمی در پیشرفت علمی، شغلی و یا حتی روابط اجتماعی ما ایفا می‌کند.اما  بسیاری از ساعات مفید خود را به طرق مختلف از دست می‌دهیم. مجموع این اوقات حجم عظیمی از زمان بالغ بر چندین ساعت را در اختیار ما قرار می دهد.

قدم اول در بهره گیری از این زمانها کمک گرفتن از وسیله ای آموزشی است که همه جا در اختیار باشد. تلفن همراه وسیله‌ای است که امروزه همه‌ی افراد از آن بهره می برند. از اینرو ما بر آن شدیم تا از قابلیتهای فوق العاده‌ی این وسیله‌ی مهم جهت معرفی نرم‌افزار جعبه لایتنر اندیشه به شما استفاده نماییم.

نرم‌افزار جعبه لایتنر اندیشه در دو نسخه‌ی قابل نصب همزمان بر روی کامپیوتر (سیستم عامل ویندوز) و تلفن همراه (سیستم عامل اندروید) طراحی گردیده است. نسخه‌ی تلفن همراه قابل حمل بوده و بنابراین همه جا قابل استفاده می باشد بدین ترتیب شما می تواید با استفاده از اوقات مرده انبوهی از مطالب را به خاطر بسپارید.

باید بدانید نرم‌افزار اندیشه برای تمامی افراد در تمامی سنین شامل کودکان، دانش آموزان، کنکوری ها، دانشجویان، معلمین، اساتید، کارمندان وتمامی کسانی که به یادگیری علاقه مند هستند مناسب می‌باشد.

نرم افزار جعبه لایتنر جهت یادگیری تمامی موضوعات شامل زبانهای خارجی، پزشکی، حقوق، تاریخ، ادبیات، رشته های مهندسی و تمامی مطالبی که نیاز به آموختن آن دارید طراحی گردیده است.

نرم افزار نسخه‌ی موبایل، مهمترین مشکل جعبه لایتنر مقوایی، که حمل و نقل آن می باشد را برطرف کرده است. موبایل شما همیشه در کنار شماست، بنابراین شما می توانید فلش کارتها را در هر حالتی مانند،

مسیر رفت و برگشت به مدرسه یا محل کار، مسافرت ، گردش، مهمانی های خسته کننده و هر جایی که هستید، مرور کنید.

نرم افزار جعبه لایتنر دارای امکانات زیادی است که در صفحه درباره نرم افزار می توانید با آنها آشنا شوید. تنها بخشی از این امکانات عبارتند از:

قابلیت نصب همزمان بر روی کامپیوتر (سیستم عامل ویندوز) و تلفن همراه (سیستم عامل اندروید) هر کدام دو مجوز نصب
قابل حمل و نقل و استفاده در همه جا، با استفاده از نسخه‌ی تلفن همراه و استفاده‌ی حداکثری از اوقات مرده.

امکان ساخت ساده و سریع فلش کارت با کپی و پیست کردن مطالب از دیکشنری یا هر فایل متنی دیگر در کنار تایپ کردن آن.
امکان اضافه کردن فایلهای صوتی، تصویری، عکس و حتی فیلم و فرمولهای ریاضی به فلش‌کارت.

نشان دادن خودکار فلش‌کارتها در موعد مرور آنها توسط نرم افزار

تمرین املای کلمات

امکان کم و یا زیاد کردن تعداد و فاصله بین مرور فلش کارتها متناسب با قدرت یادگیری فرد

عدم محدودیت در تعداد کاربران، تعداد موضوعات مورد مطالعه و تعداد فلش‌کارت

امکان پشتیبان گیری و مشاهده نمودار پیشرفت

قابل استفاده برای یادگیری تمامی موضوعات مانند زبانهای خارجی، پزشکی، حقوق، مهندسی و …

امکان به اشتراک گذاری فلش‌کارت‌ها با دیگران و استفاده از فلش‌کارتهای از پیش ساخته شده

قابلیت فوق العاده در انتقال فلش‌کارتها از کامپیوتر به موبایل و بالعکس

وجود کتاب خود آموز ساده و کاربردی

و بسیاری امکانات دیگر.

جهت خرید پستی نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش به اینجا مراجعه نمایید .

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *