جعبه لایتنر و فلش کارت زبان در چه صورت به ما کمک می کند؟

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان در چه صورت به ما کمک می کند؟

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان در چه صورت به ما کمک می کند؟

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان سریع ترین و بهترین راه برای حفظ تقریبا هر نوع اطلاعات است. این که آیا شما در حفظ جداول ضرب، لیست لغت های یک زبان ، یک زبان جدید، و یا فقط تعاریف ساده قدیمی، فلش کارت به شما کمک می کند تا اطلاعات را سازماندهی کنید به طوری که کارآمد تر یاد بگیرید. سایت زبان اندیشه در این زمینه آموزشی بسیار مفید است زیرا ما یادگیری با سیستم لایتنر برای شما استفاده می کنیم. این سیستم به هزاران دانش آموز در سراسر جهان کمک کرده است تا مقادیر زیادی اطلاعات را درست یاد بگیرند.

کارتهای قرمز از قرن نوزدهم استفاده شده است، اما برنامه های کاربردی وب و موبایل فلش کارت زبان را بهتر کرده است. با استفاده از سایت زبان اندیشه ، ما می توانیم فلش کارت زبان را که قبلا شناخته اید به طور خودکار پنهان کنید تا بتوانید روی آنهایی که نمی دانید، متمرکز شوید. هر مجموعه فلش کارت نیز می تواند یک بازی حافظه باشد، بنابراین شما می توانید رقابت کنید، از آن لذت ببرید و مجموعه فلش کارت خود را یاد بگیرید. اگر می خواهید مجموعه خود را در یک محیط آزمایشی تمرین کنید، ما می توانیم مرتبا خود را به گزینه های چند گانه اضافه کنیم.

می توانید قبل از ورود به کلاس درسT خودتان را آزمایش کنید. هنوز متقاعد نشده اید ؟ هر یک از برنامه های تلفن همراه ما را انتخاب کنید و مرتبا  در اتوبوس، قطار، هواپیما و یا با این حال شما در اطراف شهر گردش می کنید، شروع به مرور کنید . فلش کارت مجموعه ای کامل برای مطالعه است.

نرم افزار جعبه لایتنر اندروید مانند داشتن کتابخانه شخصی در جیب شما است.امروز شروع به مطالعه و یادگیری چیزی جدید بکنید !

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان

 

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان

در اوایل دهه 70 یک روانشناس آلمانی به نام سباستین لایتنر یک سیستم یادگیری را طراحی کرد که امکان یادگیری انتخابی را با تلاش کمتری نسبت به روش سنتی مطالعه مجموعه ای از مرتبا ها به صورت متوالی طراحی کرد.

سیستم لایتنر شامل یک جعبه مقوایی است که به چند بخش تقسیم شده است. محفظه ها با فلکچارت هایی که از یک محفظه به دیگری منتقل می شوند، با توجه به سطح فعلی دانش، پر شده است. هنگامی که یک فلش کارت به درستی پاسخ داده شده، به بخش بعدی ارتقا یافته است. هنگامی که یک فلش کارت به اشتباه پاسخ داده شده است، آن را به بخش اول کاهش می دهید تا بتوانید دوباره آن را مرور کنید.

سایت زبان اندیشه یک نسخه اصلاح شده سیستم Leitner را به نام  فلش کارت زبان توسعه داده است .

چگونه کار می کند؟
هنگام مطالعه مرتبا در یک سطح معین، شما از طریق تنظیم به طور معمول بروید و انتخاب کنید که واژه مورد نظر صحیح یا اشتباه است.
هنگامی که نتایج ذخیره می شوند، تمام واژه هایی که به درستی پاسخ داده شدند، به سطح بعدی ارتقا می یابند. و اگر نادرست بودند، به سطح اول کاهش می یابند.
یک مجموعه زمانی کامل است که مرتبا در بالاترین سطح باشد.
نتیجه سیستم Leitner این است که شما به طور خودکار به سمت تمرکز بر فلش کارت های پیچیده تر که بشما بیشترین مشکل در آن دارید می دهد، فشار می آورید.

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان

جعبه لایتنر و فلش کارت زبان

مزایای استفاده جعبه لایتنر و فلش کارت زبان

یادگیری انتخابی: اولویت بندی تحصیلات خود را با تمرکز بر سطح مناسب – هر سطح نشان دهنده درجه ای از دانش است. این اجازه می دهد تا شما را یاد بگیرند آنچه شما نیاز دارید یاد بگیرید، زمانی که می خواهید آن را بیاموزید.
یادگیری متقارن: با یادگیری متمرکز شده توسط جعبه لایتنر و فلش کارت زبان ، مقدار زمان لازم برای تکمیل مجموعه و به حداکثر رساندن اطلاعات، به حداقل میرسد.
اتوماسیون: فلش کارت ها بین سطوح به صورت خودکار حرکت می کنند، و به راحتی می توانید ببینید که کدام فلش کارت ها نیاز به مطالعه و بهبود دارد.
ارزیابی: با بررسی توزیع مرتبا در بخش های مختلف، شما می توانید به راحتی تسلط خود را از موضوع را ارزیابی کنید.
انجمن: جعبه لایتنر و فلش کارت زبان می تواند از هر یک از صدها هزار مرتبا در سیستم ما تشکیل شده باشد. اضافه کردن این مرتبا به مجموعه خود را به استفاده از زمان صرف شده توسط همسالان خود را ایجاد این مرتبا.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *