جعبه لایتنر اندروید رایگان،آموزش زبان انگلیسی آسان

جعبه لایتنر اندروید رایگان،آموزش زبان انگلیسی آسان

جعبه لایتنر اندروید رایگان،آموزش زبان انگلیسی آسان

جعبه لایتنر
جعبه لایتنر
از آن شکل یک جعبه کفش که در گوشه ی از خانه ممکن است خاک بخورد یا به فراموشی سپرده شود، خارج شده است.
حالا گوشی تلفن شما می تواند یک جعبه لایتنر نیز باشد. یادگیری زبان انگلیسی با جعبه لایتنر اندورید، لذت بخش تر و ساده تر شده است.

یادگیری زبان انگلیسی سن و موقعیت اجتماعی و درآمدی و..نمی شناسد .
این روزها اگر جوانی زبان و کامپیوتر بلد نباشد او را باید جزء گروه های بی سواد قرارداد! بله به همین سادگی. حالا اگر شما در یکی از این دو دسته از افراد هستید باید تلاشتان را بیشتر کنید و در تمام اوقات بکوشید که بر یادگیری این دو مهارت تمرکز کنید. اما نگرانی آنجاست که خیلی از ما نمی دانیم باید چطور زبان بیاموزیم.هزینه های زیادی می کنیم و یا کلا مسیر را اشتباه طی می کنیم. ما در مجموعه آموزشی اندیشه کیش می کوشیم در سلسله مقالات آموزشی، به شما شیوه ی یادگیری زبان های خارجی را یاد دهیم.لطفاً با ما همراه باشید.

خیلی از افراد فوراً پس از شنیدن راه حل های یادگیری زبان های انگلیسی می گویند ما کم حافظه هستیم و نمی توانیم زبان انگلیسی بیاموزیم.یا فلان ایراد را داریم و قادر به یادگیری زبان های خارجی نیستیم. باید به این دسته از دوستان گفت که براساس نتایج انجام شده توسط روان شناسان و اساتید مطرح توانایی به خاطر آوردن اطلاعات توسط مغز از طریق تکرارهای متوالی به طور باورنکردنی افزایش می یابد و این روش برای تمامی انسانها با هر نوع هوش و استعدادی قابل استفاده است. تکرار و تمرین نتایج بسیار جالبی را در یادگیری زبان های خارجی و هر علم و تکنیک دیگری نشان می دهد که می توانید توضیحات بیشتر را در مقاله ی ” یادگیری با روش تکرار و تمرین” بخوانید

یادگیری زبان انگلیسی با جعبه لایتنر

قطعاً نام جعبه لایتنر را زیاد شنیده اید و می دانید که دانشمندی به نام سباستين لايتنر آلماني، در دهه‌ي 70 میلادی این روش را اختراع کرد و در واقع روشی در یادگیری علوم مختلف با استفاده از یک قانون و روش ثابت شده علمی می باشد.

طریقه استفاده از جعبه لایتنر را پیش از این بدان اشاره کرده ایم و می توانید در اینجا بیشتر بخوانید .

اجازه دهید پیش از آنکه نحوه یادگیری زبان انگلیسی با جعبه لایتنر را بدانید این حقایق علمی را بدانید که :
1) اگر انسان يك مطلب يا مفهوم را به خوبى فرا بگيرد بعد از يك روز تا يك هفته تقريبا45% آنرا فراموش می كند و بعد از يك  ماه 80% آن فراموش مى شود به اين ترتيب فقط 20% وارد حافظه دراز مدت مى شود. جعبه لايتنر برنامه را به گونه اى تنظيم مى كند  تا با بيشترين تكرار در قسمت خطرناك منحنى فراموشی، مطالب به حافظأ دراز مدت هدايت شود.

2) آزمايش اسكينر:
اين آزمايش مى گويد هركاه بلافاصله بعد از هر عملى پاداش دريافت شود، باعث تشديد آن عمل مى شود. وقتى دربازى موفقيتى به دست مى آورید پاداش می گيريد كه همان امتياز بيشتر است . اين امتياز بيشتر چون به شما رضايت می دهد تمايل پيدا مى كنيدكه كماكان با شدت بيشترى به بازى ادامه دهيد.

از اين خاصيت در جعبه يادگيرى “لايتنر” استفاده شده است ، يعنى شما هر بام كه چيزى را ياد مى گيريد به قسمت بعدى مى رويد امتياز مى گيريد و همين باعث مى شود دائما از آن با تمايل قلبى استفاده كنيد. با دانستن حقایق اشاره شده پیشنهاد می شود که برای یادگیری زبان انگلیسی از یک روش صحیح استفاده کنید . جعبه لایتنر با ایجاد یک برنامه مدون تکرار و تمرین به شما کمک می کند تا یادگیری زبان انگلیسی را آسانتر طی کنید. بهتر است برای خود انگیزه ایجاد کنید . هر چه دلایلتان بیشتر باشد ، انگیزه تان بیشتر خواهد بود و هر چه انگیز تان بیشتر باشد ، به موفقیت های بزرگتری خواهید رسید . امروزه جعبه لایتنر های اندرویدی در بازار سهولت در استفاده را برای زبان آموزان فراهم کرده است چرا که نرم‌افزار بر روی موبایل شما بوده و بنابراین در همه جا (اتوبوس، تاکسی، صف، پارک، مهمانی، مسافرت،… ) همراه شما خواهد بود و از نظر فیزیکی نیز هیچگونه فضای اضافی اشغال نمی کند.

با جعبه لایتنر اندروید شما می‌توانید از ساعات روزانه خود که متاسفانه در مسیرها و در محل‌های مختلف هدر می‌رود نهایت استفاده را بکنید. ضمن آنکه جعبه لایتنر اندروید مثل یک بازی شاداب است که هر چه بیشتر از آن استفاده می‌کنید اشتیاق شما جهت یادگیری بیشتر خواهد شد. بدین ترتیب طی یک بازی جذاب در اوقات مرده، تمامی مطالب مورد علاقه ی خود را فرا خواهید گرفت.

بعنوان مثال:
جعبه لایتنر اندورید اندیشه علاوه بر لغات ، صوت و فیلم و سایر فایل ها را پشتیبانی می کند و آن نگرانی هایی که زبان اموزان در تقویت مهارت گوش دادن (listening) دارند نیز حل می شود. برای دیدن ویژگی های این نرم افزار می توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *