جعبه لایتنر نسخه کامپیوتر با جعبه لایتنر اندروید چه تفاوتی دارد؟

جعبه لایتنر نسخه کامپیوتر با جعبه لایتنر اندروید چه تفاوتی دارد؟

جعبه لایتنر نسخه کامپیوتر با جعبه لایتنر اندروید چه تفاوتی دارد؟

جعبه لایتنر نسخه کامپیوتر با جعبه لایتنر اندروید چه تفاوتی دارد؟
با روبرو شدن مشکلات جعبه لایتنر مقوایی، و از دست دادن زمان های مرده با نصب همزمان جعبه لایتنر اندیشه بر کامپیوتر و تلفن همراه  شما به کلی رفع شده است. در نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه تمامی مراحل اعم از ساخت فلش‌کارت‌ها، برنامه‌ی زمانبندی مرور آنها و بسیاری امکانات دیگر بصورت نرم‌افزاری، بر روی کامپیوتر و موبایل طراحی شده است. باید گفته شود نرم افزار نسخه‌ی موبایل، مهمترین مشکل جعبه لایتنر مقوایی، که حمل و نقل آن می باشد را برطرف کرده است.

جعبه لایتنر نسخه کامپیوتر با جعبه لایتنر اندروید چه تفاوتی دارد؟

جعبه لایتنر نسخه کامپیوتر با جعبه لایتنر اندروید چه تفاوتی دارد؟

در نرم افزار جعبه لایتنر معرفی شده توسط گروه آموزشی اندیشه کار بسیار ساده شده است. در این نرم افزار تمامی مراحل اعم از ساخت فلش‌کارت‌ها، برنامه‌ی زمانبندی مرور آنها و بسیاری امکانات دیگر بصورت نرم‌افزاری، بر روی کامپیوتر و موبایل طراحی شده است. شما حتی می‌توانید عکس، صدا ، فیلم و حتی فرمولهای ریاضی و یا شیمی را به فلش کارتها اضافه کنید.

نرم افزار جعبه لایتنر اندیشه کیش نسخه کامپیوتر این قابلیت فوق العاده را دارد که می¬توان فلش کارت ها را به راحتی به موبایل انتقال داد . این نسخه از نظر مزیت ها و موضوعات هیچ تفاوتی با نسخه موبایلی ندارد و تنها فرق آن قابل حمل نبودن آن است . که البته این تفاوت کوچک باعث شده است که نسخه موبایلی جعبه لایتنر ارزش بیشتری پیدا کند.

نرم‌افزار لایتنر اندیشه نسخه تلفن همراه:
قویترین نرم‌افزار سازگار با سیستم عامل اندروید موجود در بازار ایران می‌باشد. این نرم‌افزار در کنار اینکه دارای کلیه مزایای نسخه کامپیوتری است دارای مزیتهای دیگری نیز می‌باشد.

برخی ازمزیت های جعبه لایتنر اندیشه کیش نسخه اندروید( تلفن همراه)  عبارتند از:
قابل استفاده در همه جا:
نرم‌افزار بر روی موبایل شما بوده و بنابراین در همه جا (اتوبوس، تاکسی، صف، پارک، مهمانی، مسافرت،… ) همراه شما خواهد بود و از نظر فیزیکی نیز هیچگونه فضای اضافی اشغال نخواهد کرد.

حداکثر استفاده از اوقات مرده:
با این نرم‌افزار شما می‌توانید از ساعات روزانه خود که متاسفانه در مسیرها و در محل‌های مختلف هدر می‌رود نهایت استفاده را بنمایید.

یادگیری لذت بخش:
جعبه لایتنر موبایل همانند یک بازی شاداب است که هر چه بیشتر از آن استفاده می‌کنید اشتیاق شما جهت یادگیری بیشتر خواهد شد. بدین ترتیب طی یک بازی جذاب در اوقات مرده، تمامی مطالب مورد علاقه ی خود را فرا خواهید گرفت.

قابلیت فوق العاده در انتقال مجموعه‌ها از کامپیوتر به تلفن همراه و بالعکس:
نرم‌افزار اندیشه قابلیت بسیار قوی و سریع در تبادل فلش‌کارتهای ساخته شده در کامپیوتر و موبایل را در اختیار شما قرار می‌دهد. این نرم افزار دارای سیستم هوشمند یافتن فلش‌کارتهای تکراری پس از تبادل فلش‌کارت می‌باشد.

امکان ادامه مطالعه از کامپیوتر به موبایل و یا بالعکس با حفظ برنامه زمانی کارتها:
پس از تبادل فلش‌کارتها بین کامپیوتر و موبایل شما می‌توانید مطالعه آنها را با طبق برنامه زمانبندی ادامه دهید.

محیطی بسیار ساده متناسب با صفحه موبایل:
هرچند صفحه تلفن همراه نسبت به صفحه مانیتور کامپیوتر کوچکتر می‌باشد اما نسخه نرم‌افزار موبایل به گونه ای طراحی گشته که تمامی امکانات نسخه کامپیوتری در آن لحاظ شده و به راحتی قابل دسترسی می‌باشد. ولی باید اذعان کرد که ساخت فلش‌کارت در نسخه تلفن همراه به دلیل امکانات تایپی آن مشکل است. جهت حل آن شما می‌توانید فلش‌کارتها را در کامپیوتر ساخته و به راحتی آن را به موبایل انتقال دهید. علاوه بر نرم‌افزار اندیشه نرم‌افزارهای مشابه دیگری نیز در بازار وجود دارد لیکن نرم‌افزار اندیشه از بسیاری جهات قابلیت های فوق العاده ای را برای کاربر ایجاد می‌کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *