برای مدرک امتحان تافل چگونه آماده بشویم ؟

برای مدرک امتحان تافل چگونه آماده بشویم ؟

برای مدرک امتحان تافل چگونه آماده بشویم ؟

 

برای مدرک امتحان تافل چگونه آماده بشویم ؟

برای مدرک امتحان تافل چگونه آماده بشویم ؟

برای آزمون های بزرگ – مخصوصا برای امتحان هایی مانند TOEFL، IELTS یا گواهینامه کمبریج (FCE). این مقاله به شما کمک خواهد کرد تا بهترین آمادگی را در جهت انجام بهترین کار خود در روز امتحان انجام دهید.

از خودتان تست بگیرید و آن را به یاد داشته باشید.

نخست این که منابع  آمادگی برای به شما کمک خواهد کرد که نقاط قوت و ضعف خود را در زمینه های موضوعی خاصی که در آزمون وجود دارد، درک کنید. درک اینکه کدام یک از انواع مشکلات ساده تر و کدام مشکل تر است، به شما کمک خواهد کرد که یک برنامه مطالعه برای آزمون ایجاد کنید. در حال توسعه برنامه خود، گرامر، واژگان، گوش دادن، صحبت کردن و نوشتن انتظارات را مرور کنید.

تمرین، تمرین، تمرین

هنگامی که یک برنامه مطالعه را ایجاد کرده اید، باید تمرین زیادی انجام دهید. تمرین با درک موضوعاتی که در خواندن، نوشتن و گوش دادن گنجانده شده است، آغاز می شود. اگر شما دوره ای را در نظر نگیرید، با استفاده از جعبه لایتنر و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید در این سایت می توانید دستور زبان انگلیس را تمرین کنید، لغات را به خاطر بسپارید، همچنین مهارت های نوشتاری و گوش دادن خودتان را بهبود ببخشید.

 

تمرین مشکلات آزمون

شما با استفاده از جعبه لایتنر و  نرم ‌افزار جعبه لايتنر اندروید  دستور زبان، نوشتن و واژگان را آموخته اید، اکنون باید این مهارت ها را به نوع خاصی از تمریناتی که در امتحان خود پیدا می کنید، اعمال کنید. تعدادی از منابع رایگان و پرداخت شده در اینترنت وجود دارد که می تواند برای شما مفید باشد.

 

تست تمرین را انجام دهید

پس از اینکه شما با انواع تمرینات در آزمون خود آشنا شدید، می خواهید تمرین تست را با بیشترین حد ممکن انجام دهید. برای این منظور، بهترین کاری که باید انجام دهید، خرید یکی از کتابهای بسیاری است که آزمونهای تمرینی TOEFL، IELTS یا Exams Cambridge را ارائه می دهند.

میزان آمادگی خود را باتست گرفتن بسنجید.

مدت کوتاهی قبل از روز امتحان، شما میزان مهارت های خود و پیشرفت خودتان را در دستور زبان ، حفظ لغات و نوشتن با تست گرفتن از خودتان بسنجید و قابلیت هایتان را ارزیابی کنید.

هنگامی که شما روشهای عمومی مورد نیاز برای انجام امتحان درک می کنید، شما می خواهید برای مطالعه روش های خاص امتحان برنامه ریزی کنید و هر نوع سوال آمادگی لازم را داشته باشید.با این شیوه به سوالات امتحان گواهینامه کمبریج تمرکز پیدا می کنید و با آمادگی بیشتری سر جلسه امتحان خواهید رفت. با این حال، این نوع تمرینات در بسیاری از امتحانات اصلی یافت می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *